Pasek klinowy GATES 6208MC

12,80 zł brutto

Kup teraz

16,00 zł brutto

Wysyłka kurierem tego samego dnia!
Koszty przesyłki zaczynają się już od 7,98zł!

6208MC GAT

GATES
Promocja!
AUDI 50 / 80 / CITROËN AX / C25 / CX / XM / ZX / DAIHATSU CUORE VI / MOVE / SIRION / YRV / FIAT 850 / 900 / DUCATO / LANCIA GAMMA / MG MAESTRO / MONTEGO / PEUGEOT 106 / 404 / 504 / J5 / RENAULT 5 / 6 / ESTAFETTE / ROVER 100 / METRO / SEAT TOLEDO / SUBARU LIBERO / TALBOT EXPRESS / HORIZON / TOYOTA DUET / TRABANT 1.1 / VW DERBY / GOLF / JETTA / PASSAT / POLO / SANTANA / SCIROCCO / TRANSPORTER

Dalej

Numery OEM i referencyjne:
MarkaNumer
ACDelcoAB31005
AUDI052903137
AUDI052903137A
AUSTINGCB10700
AUSTINGFB376
AUSTINUAM1058
BOSCH1 987 947 302
BOSCH1987947630
BOSCH910416-1140
BOSCH913416-1140
CITROEN5750F5
CITROEN5750SP
CITROEN75491758
CITROEN75491768
CITROEN96027231
CITROËN5750.F5
CITROËN5750.SP
CITROËN5750F5
CITROËN5750SP
CITROËN75491758
CITROËN75491768
CITROËN96027231
CONTITECH10X695
CONTITECH6578004
CONTITECH6578160
CONTITECH6578466
CONTITECH6587238
CONTITECH6588495
CONTITECHAV10-695
CONTITECHAV10-700
CONTITECHAVX10X695
CONTITECHAVX10X700
CONTITECHV533
CONTITECHV549
DAIHATSU99331-50706
DAYCO10A0700C
DAYCO10A0700GL
DAYCO10A0700HD
DAYCO2016
DAYCO6019
DAYCO10275
DAYCO15280
DAYCO652SD
DAYCO653S
DAYCO6719
DAYCO6719D
DAYCOVS700
FIAT4181525
FIAT4434806
FIAT5491758
FIAT7776569
FIAT7549175810
FLENNORA5197
GOODYEAR10AV0700
GOODYEAR10AV0700HD
GOODYEAR10AV0700HD X 2
GOODYEAR1512H
GOODYEAR950700
HAVAMVG 10700
HAVAMVS 1035
HAVAMVS 1515
KLEBER1094
KLEBER10X700
KLEBER1102
KLEBER1181
KLEBERAV10.690
LANCIA82332275
MGGCB10700
MGGFB376
MGUAM1058
MORRISGCB10700
MORRISGFB376
MORRISUAM1058
PASEK10X700
PEUGEOT5749.08
PEUGEOT5750.18
PEUGEOT5750.53
PEUGEOT574908
PEUGEOT5750.SP
PEUGEOT575018
PEUGEOT575053
PEUGEOT5750SP
RENAULT8542498
RENAULT0855839800
RENAULT6001004002
RENAULT7700523844
RENAULT7700559731
RENAULT7700589404
RENAULT7700621031
RENAULT7700662412
RENAULT7700704697
RENAULT7700704701
RENAULT7701348549
ROULUNDS RUBBER1A0695
ROULUNDS RUBBER1A0700
ROULUNDS RUBBER920
ROVERGCB10700
ROVERGFB376
ROVERPQS010700EVA
ROVERUAM1058
SEAT068903137AG
SUBARU80911-0400
TALBOT9750987880
TOYOTA99331-50706
TRIUMPHGCB10700
TRIUMPHGFB376
TRIUMPHUAM1058
UNIPARTGCB10700
VW052903137
VW052903137A
VW068903137AG
VW068903137AQ
VW070903137A
Pasuje do pojazdów:
MarkaModelTyp silnikakW (KM)ccmRok produkcji
AUDI50 (86) 0.8HE25 (34)7711976.01 - 1978.07
AUDI50 (86) 1.1HB37 (50)10931974.08 - 1978.07
AUDI50 (86) 1.1HC44 (60)10931974.08 - 1977.07
AUDI50 (86) 1.3HH44 (60)12721977.08 - 1978.07
AUDI80 (81, 85, B2) 1.3FY40 (55)12721978.09 - 1981.07
AUDI80 (81, 85, B2) 1.3FZ44 (60)12721978.09 - 1981.07
AUSTINMAESTRO (XC) 2.0 EFi20 HC81, 20 HA50AA, 20 HC51AA83 (113)19941984.10 - 1990.08
AUSTINMONTEGO (XE) 2.0 Mayfair20 H(EFI)83 (113)19941984.04 - 1988.08
AUSTINMONTEGO (XE) 2.0 Turbo20 HC85110 (150)19941984.04 - 1988.08
AUSTINMONTEGO kombi (XE) 2.020 HSC, 20 H74 (101)19941984.10 - 1991.08
AUSTINMONTEGO kombi (XE) 2.0 HLI20 H83 (113)19941984.10 - 1988.08
CITROËNAX (ZA-_) 14 DK9A (TUD3)38 (52)13601988.09 - 1992.06
CITROËNAX (ZA-_) 14 DK9Y (TUD3Y)37 (50)13601991.08 - 1997.12
CITROËNC25 Autobus (280_, 290_) 2.5 DCRD93L (U25-661)54 (73)25001985.10 - 1994.02
CITROËNC25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D-55 (75)24981981.11 - 1994.01
CITROËNC25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D 4x4CRD93L (U25-661)54 (73)25001987.01 - 1994.02
CITROËNC25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D TurboCRD93LS (U25-673)70 (95)25001987.08 - 1994.02
CITROËNC25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D Turbo 4x4CRD93LS (U25-673)70 (95)25001987.08 - 1994.02
CITROËNC25 nadwozie pełne (280_, 290_) 2.5 DCRD93L (U25-661)55 (75)24981981.11 - 1994.01
CITROËNC25 nadwozie pełne (280_, 290_) 2.5 D 4x4-55 (75)24981983.11 - 1986.12
CITROËNC25 nadwozie pełne (280_, 290_) 2.5 DTCRD93LS (U25-673)70 (95)24981991.08 - 1994.01
CITROËNC25 nadwozie pełne (280_, 290_) 2.5 DT 4x4CRD93LS (U25-673)70 (95)24981991.08 - 1994.01
CITROËNC25 platforma / podwozie (280_, 290_) 2.5 DCRD93L (U25-661)55 (75)24981983.11 - 1994.01
CITROËNC25 platforma / podwozie (280_, 290_) 2.5 DTCRD93LS (U25-673)70 (95)24981987.01 - 1994.01
CITROËNCX I (MA) 2000M20-61675 (102)19851974.09 - 1979.05
CITROËNCX I (MA) 2200 DM22-62149 (67)21751975.10 - 1979.02
CITROËNCX I (MA) 2400M23-62385 (116)23471976.08 - 1980.06
CITROËNCX I (MA) 2400M23-63988 (120)23471980.05 - 1982.05
CITROËNCX I (MA) 2400 GTiM23-62296 (131)23471977.06 - 1982.06
CITROËNCX I (MA) 2400 GTiM23-62294 (128)23471977.06 - 1982.06
CITROËNCX I (MA) 25 D TurboM25-64870 (95)25001983.04 - 1985.08
CITROËNCX I (MA) 25 GTi Turbo 2M25-662122 (166)25001984.06 - 1985.08
CITROËNCX I (MA) 25 TRiM25-659100 (136)25001983.07 - 1985.08
CITROËNCX I (MA) 2500 DM25-62955 (75)25001978.02 - 1982.06
CITROËNCX I Break (MA) 2000M20-61675 (102)19851975.09 - 1979.05
CITROËNCX I Break (MA) 2200 DM22-62149 (67)21751976.08 - 1979.02
CITROËNCX I Break (MA) 2400M23-62385 (116)23471976.08 - 1980.06
CITROËNCX I Break (MA) 2400M23-63988 (120)23501980.05 - 1982.05
CITROËNCX I Break (MA) 2400 GTiM23-62294 (128)23501982.07 - 1983.06
CITROËNCX I Break (MA) 25 TRIM25-659100 (136)25001983.07 - 1985.08
CITROËNCX I Break (MA) 2500 DM25-62955 (75)25001978.02 - 1985.08
CITROËNCX I Break (MA) 2500 D TurboM25-64870 (95)25001983.04 - 1985.08
CITROËNCX II 25 DM25-66054 (73)25001985.08 - 1992.12
CITROËNCX II 25 D TurboM25-64870 (95)25001985.08 - 1986.12
CITROËNCX II 25 D TurboM25-66988 (120)25001987.01 - 1992.12
CITROËNCX II 25 GTiM25-66889 (121)25001986.05 - 1992.12
CITROËNCX II 25 GTi Turbo 2M25-667115 (156)25001986.09 - 1992.12
CITROËNCX II 25 GTi Turbo 2M25-662122 (166)25001985.08 - 1992.12
CITROËNCX II 25 TRiM25-659100 (136)25001985.08 - 1992.12
CITROËNCX II Break 25 DM25-66054 (73)25001986.05 - 1992.12
CITROËNCX II Break 25 D Turbo 2M25-66988 (120)25001987.01 - 1992.12
CITROËNCX II Break 25 iM25-66889 (121)25001986.05 - 1992.12
CITROËNCX II Break 25 TRIM25-659100 (136)25001985.08 - 1992.12
CITROËNCX II Break 2500 D TurboM25-64870 (95)25001985.08 - 1986.12
CITROËNXM (Y3) 3.0UFZ (ZPJ/Z)123 (167)29751989.05 - 1994.05
CITROËNXM (Y3) 3.0-147 (200)29751989.05 - 1994.06
CITROËNXM (Y3) 3.0 V6SFZ (ZPJ/Z), UFZ (ZPJ/Z)123 (167)29631989.05 - 1994.06
CITROËNXM (Y3) 3.0 V6 24VSKZ (ZPJ4/Z), UKZ (ZPJ4/Z)147 (200)29631990.07 - 1994.06
CITROËNXM (Y4) 3.0 V6SFZ (ZPJ/Z), UFZ (ZPJ/Z)123 (167)29631994.05 - 2000.10
CITROËNXM (Y4) 3.0 V6 24VSKZ (ZPJ4/Z), UKZ (ZPJ4/Z)147 (200)29631994.05 - 2000.10
CITROËNXM Break (Y3) 3.0-123 (167)29751989.05 - 1994.07
CITROËNXM Break (Y3) 3.0 V6SFZ (ZPJ/Z), UFZ (ZPJ/Z)123 (167)29631991.11 - 1994.04
CITROËNXM Break (Y4) 3.0 V6SFZ (ZPJ/Z), UFZ (ZPJ/Z)123 (167)29631994.05 - 2000.10
CITROËNZX (N2) 1.4 DK9Y (TUD3Y)37 (50)13601994.07 - 1997.10
DAIHATSUCUORE VI (L7_) 1.0 DVVTEJ-VE43 (58)9892000.10 - 2003.02
DAIHATSUCUORE VI (L7_) 1.0 i (L701)EJ-DE, EJ-VE41 (56)9891998.10 - 2003.05
DAIHATSUMOVE (L6, L9) 1.0 iEJ-DE41 (55)9891998.10 - .
DAIHATSUSIRION (M1) 1.0EJ-DE40 (54)9891998.04 - 2000.10
DAIHATSUSIRION (M1) 1.0 iEJ-VE43 (58)9892000.09 - 2005.01
DAIHATSUSIRION (M1) 1.0 i (M100)EJ-DE41 (56)9891998.04 - 2000.09
DAIHATSUSIRION (M1) 1.0 i 4WDEJ-DE41 (56)9891999.04 - 2000.09
DAIHATSUSIRION (M1) 1.0 i 4WDEJ-VE43 (58)9892000.09 - 2005.01
DAIHATSUYRV (M2) 1.0EJ-VE43 (58)9892001.02 - .
FIAT850 coupe 0.9 Sport100 GL.04038 (52)9031968.02 - 1972.10
FIAT850 Spider 0.9 Sport100 GL.04038 (52)9031968.03 - 1972.12
FIAT900 T/E Panorama 0.9100 GF 00026 (35)9031978.01 - 1986.01
FIAT900 T/E Pulmino 0.9100 GF 00026 (35)9031978.01 - 1986.01
FIATDUCATO Autobus (230) 1.9 D Combinato230 A2.00051 (69)19291995.06 - 2002.04
FIATDUCATO Autobus (230) 1.9 TD Combinato230 A4.00059 (80)19291994.08 - 2002.04
FIATDUCATO Autobus (230) 1.9 TD Panorama/Combinato230 A3.00060 (82)19291994.03 - 2002.04
FIATDUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 D230 A2.00051 (69)19291994.03 - 2002.04
FIATDUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 TD230 A3.00060 (82)19291994.03 - 2002.04
FIATDUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 TD CAT230 A4.00059 (80)19291994.08 - 2002.04
FIATDUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 D230 A2.00051 (69)19291994.03 - 2002.04
FIATDUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 TD230 A3.00060 (82)19291994.03 - 2002.04
FIATDUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 TD CAT230 A4.00059 (80)19291994.08 - 2002.04
LANCIAGAMMA 2500830 A.000, 830 A4.000103 (140)24841981.08 - 1984.12
LANCIAGAMMA coupe 2500830 A.000, 830 A4.000103 (140)24841981.08 - 1984.04
MGMAESTRO 2.0 EFi-86 (117)19941984.10 - 1990.09
MGMONTEGO 2.0 EFi-86 (117)19941984.04 - 1990.09
MGMONTEGO 2.0 Turbo20 HT110 (150)19941984.10 - 1990.09
PEUGEOT106 I (1A, 1C) 1.4 DK9Y (TUD3Y)37 (50)13611992.09 - 1996.04
PEUGEOT404 1.6XC648 (65)16181963.04 - 1971.12
PEUGEOT404 1.6XC654 (73)16181967.11 - 1971.12
PEUGEOT404 1.6 GTXC650 (68)16181971.07 - 1971.12
PEUGEOT404 kabriolet 1.6XC659 (80)16181963.04 - 1968.12
PEUGEOT504 (A_, M_) 2.0 TI (A12, A14)107 (XN2)78 (106)19711971.01 - 1983.06
PEUGEOT504 coupe 2.0-75 (102)19711974.10 - 1982.08
PEUGEOT504 coupe 2.0107 (XN2)78 (106)19711982.08 - 1984.08
PEUGEOT504 kabriolet 2.0-75 (102)19711974.10 - 1982.08
PEUGEOT504 kabriolet 2.0107 (XN2)78 (106)19711982.08 - 1984.08
PEUGEOTJ5 Autobus (280P) 2.5 DCRD93 (U25/661)54 (73)24981981.09 - 1990.09
PEUGEOTJ5 Autobus (290P) 2.5 DCRD93 (U25/661)54 (73)25001990.10 - 1994.02
PEUGEOTJ5 Autobus (290P) 2.5 D 4x4CRD93 (U25/661)54 (73)25001990.10 - 1994.02
PEUGEOTJ5 Autobus (290P) 2.5 TDCRD93LS (U25/673)70 (95)25001990.10 - 1994.02
PEUGEOTJ5 Autobus (290P) 2.5 TD 4x4CRD93LS (U25/673)70 (95)25001990.10 - 1994.02
PEUGEOTJ5 nadwozie pełne (280L) 2.5 DCRD9354 (73)24981981.09 - 1990.08
PEUGEOTJ5 nadwozie pełne (280L) 2.5 DTCRD93LS (U25/673), CRD93L70 (95)24981981.09 - 1990.08
PEUGEOTJ5 nadwozie pełne (290L) 2.5 DCRD9354 (73)24981990.09 - 1994.01
PEUGEOTJ5 nadwozie pełne (290L) 2.5 D 4x4CRD93 (U25/661)54 (73)25001990.10 - 1994.03
PEUGEOTJ5 nadwozie pełne (290L) 2.5 TD 4x4CRD93LS (U25/673)70 (95)25001990.10 - 1994.03
PEUGEOTJ5 platforma / podwozie (280L) 2.5 DCRD93 (U25/661)54 (73)25001981.09 - 1990.09
PEUGEOTJ5 platforma / podwozie (290L) 2.5 DCRD93 (U25/661)54 (73)25001990.10 - 1994.02
PEUGEOTJ5 platforma / podwozie (290L) 2.5 D 4x4CRD93 (U25/661)54 (73)25001990.10 - 1994.02
PEUGEOTJ5 platforma / podwozie (290L) 2.5 TDCRD93LS (U25/673)70 (95)25001990.10 - 1994.02
PEUGEOTJ5 platforma / podwozie (290L) 2.5 TD 4x4CRD93LS (U25/673)70 (95)25001990.10 - 1994.02
RELIANTREBEL 750-24 (32)7481971.08 - 1973.12
RENAULT5 (122_) 0.8 (1221, 1391)800 71027 (37)8451982.01 - 1984.12
RENAULT5 (122_) 0.8 (1221, 1391, 1220)800 71026 (35)8451972.10 - 1984.08
RENAULT5 (122_) 1.0 (1222, 1392)689 71032 (44)9561972.01 - 1985.12
RENAULT5 (122_) 1.1 (1227, 1397)C1E 726, 688 71333 (45)11081980.09 - 1985.12
RENAULT5 (122_) 1.3 (1225)810 72631 (42)12891976.09 - 1979.09
RENAULT5 (122_) 1.3 (1225, 1395)810 71933 (45)12891979.06 - 1984.09
RENAULT5 (122_) 1.3 Automatik (1225, 1395)810 72940 (54)12891979.06 - 1984.09
RENAULT5 (122_) 1.4C6J 75081 (110)13971984.06 - 1985.01
RENAULT5 (122_) 1.4 (1229, 1399)847 725, C2J 71346 (63)13971982.01 - 1985.12
RENAULT5 (122_) 1.4 Alpine Turbo (122B)840 726, C6J 75079 (108)13971981.10 - 1985.01
RENAULT5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399)847 71243 (59)13971982.06 - 1984.09
RENAULT5 nadwozie pełne (238_) 0.8 (2381)800 71026 (35)8451972.10 - 1984.08
RENAULT5 nadwozie pełne (238_) 1.0 (2382)689 71032 (44)9561972.01 - 1985.12
RENAULT5 nadwozie pełne (238_) 1.1C1E 726, 688 71333 (45)11081980.09 - 1985.12
RENAULT6 (118_) 0.8800.0225 (34)8451969.10 - 1980.04
RENAULTESTAFETTE (213_) 1.1688.0129 (39)11081962.02 - 1981.12
RENAULTESTAFETTE (213_) 1.3810.0129 (39)12891969.08 - 1981.12
ROVER100 / METRO (XP) 114 DTUD 338 (52)13611992.10 - 1994.12
ROVERMONTEGO 2.0 GTi20 H86 (117)19941988.10 - 1991.10
ROVERMONTEGO Estate (XE) 2.0 GTi20 H86 (117)19941988.10 - 1991.10
SEATTOLEDO I (1L) 1.9 D1Y50 (68)18961991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L) 1.9 TDAAZ55 (75)18961991.05 - 1999.03
SUBARULIBERO Autobus (E10, E12) 1.0 4WD (E10, KJ6)EF1037 (50)9981983.01 - 1987.12
SUBARULIBERO Autobus (E10, E12) 1.2 4WD (E12, KJ8)EF1238 (52)11901986.08 - 2000.02
SUBARULIBERO Autobus (E10, E12) 1.2 i 4WD (E12, FA)EF1240 (54)11891991.08 - 2000.02
TALBOTEXPRESS 1000 -1500 Autobus 2.5 DCRD9354 (73)24981982.07 - 1994.10
TALBOTEXPRESS 1000 -1500 Autobus 2.5 TDCRD93LS70 (95)24981987.06 - 1994.10
TALBOTEXPRESS 1000 -1500 platforma / podwozie 2.5 DCRD9354 (73)24981982.07 - 1994.10
TALBOTEXPRESS 1000 -1500 platforma / podwozie 2.5 D Napęd na 4 kołaCRD9354 (73)24981988.11 - 1994.10
TALBOTEXPRESS 1000 -1500 platforma / podwozie 2.5 TDCRD93LS70 (95)24981987.06 - 1994.10
TALBOTEXPRESS 1000 -1500 platforma / podwozie 2.5 TD Napęd na 4 kołaCRD93LS70 (95)24981988.11 - 1994.10
TALBOTEXPRESS 1000 -1800 nadwozie pełne 2.5 DCRD9354 (73)24981982.07 - 1994.10
TALBOTEXPRESS 1000 -1800 nadwozie pełne 2.5 D Napęd na 4 kołaCRD9354 (73)24981988.11 - 1994.10
TALBOTEXPRESS 1000 -1800 nadwozie pełne 2.5 TDCRD93LS70 (95)24981987.06 - 1994.10
TALBOTEXPRESS 1000 -1800 nadwozie pełne 2.5 TD Napęd na 4 kołaCRD93LS70 (95)24981988.11 - 1994.10
TALBOTHORIZON 1.9 DieselXUD947 (64)19051984.07 - 1986.06
TOYOTADUET (M11_, M10_) 1.0EJ-VE43 (58)9891998.09 - 2004.04
TRABANT1.1 1.14VO5,9 / 7,5GRF30 (41)10431990.05 - 1991.12
TRABANT1.1 Tramp 1.14VO5,9 / 7,5GRF30 (41)10431990.05 - 1991.12
TRABANT1.1 Universal 1.14VO5,9 / 7,5GRF30 (41)10431990.12 - 1991.12
VWDERBY (86) 0.9HA29 (40)8951977.02 - 1981.09
VWDERBY (86) 1.1HB37 (50)10931977.02 - 1981.09
VWDERBY (86) 1.3HH44 (60)12721977.02 - 1981.09
VWDERBY (86) 1.3HJ43 (58)12721977.02 - 1981.09
VWDERBY (86C, 80) 1.0GL29 (40)10431981.10 - 1984.12
VWDERBY (86C, 80) 1.1HB37 (50)10931981.10 - 1983.07
VWDERBY (86C, 80) 1.3HK40 (55)12721983.08 - 1984.12
VWDERBY (86C, 80) 1.3HH44 (60)12721981.08 - 1983.07
VWDERBY (86C, 80) 1.3GK55 (75)12721982.09 - 1984.12
VWGOLF I (17) 1.1GG, FA37 (50)10931974.04 - 1983.07
VWGOLF I (17) 1.1FJ38 (52)10931976.08 - 1980.07
VWGOLF I (17) 1.3GF44 (60)12721979.08 - 1983.07
VWGOLF I (17) 1.3GS43 (58)12721982.08 - 1983.12
VWGOLF I Cabriolet (155) 1.3HK40 (54)12721983.08 - 1986.07
VWGOLF II (19E, 1G1) 1.6 DJP, ME40 (54)15881983.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1) 1.6 D-37 (50)15881983.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1) 1.6 TDJR, MF51 (70)15881983.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1) 1.6 TDRA, SB59 (80)15881989.04 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD1V44 (60)15891989.08 - 1991.10
VWJETTA I (16) 1.1GG, FA37 (50)10931978.08 - 1984.02
VWJETTA I (16) 1.3GF44 (60)12721979.08 - 1984.02
VWJETTA I (16) 1.3GS43 (58)12721982.08 - 1984.02
VWJETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 DJP, ME40 (54)15881984.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TDJR, MF51 (70)15881984.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TDRA, SB59 (80)15881989.04 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD1V44 (60)15891990.01 - 1991.10
VWPASSAT (32) 1.3FY40 (55)12721973.05 - 1980.07
VWPASSAT (32) 1.3FZ44 (60)12721978.01 - 1980.07
VWPASSAT (32B) 1.3FY40 (55)12721980.08 - 1983.07
VWPASSAT (32B) 1.3FZ44 (60)12721980.08 - 1986.07
VWPASSAT (32B) 1.6 TDRA59 (80)15881986.05 - 1988.03
VWPASSAT (3A2, 35I) 1.6 TDRA, SB59 (80)15881988.08 - 1993.09
VWPASSAT (3A2, 35I) 1.9 D1Y50 (68)18961989.05 - 1993.10
VWPASSAT Variant (32B) 1.3FY40 (55)12721980.08 - 1983.07
VWPASSAT Variant (32B) 1.3FZ44 (60)12721980.08 - 1986.07
VWPASSAT Variant (33) 1.3FY40 (55)12721973.05 - 1980.07
VWPASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 TDRA, SB59 (80)15881988.08 - 1993.09
VWPASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 D1Y50 (68)18961989.05 - 1993.10
VWPOLO (86) 0.8HE25 (34)7711975.09 - 1981.09
VWPOLO (86) 0.9HA29 (40)8951975.09 - 1981.09
VWPOLO (86) 1.1HB37 (50)10931975.03 - 1981.09
VWPOLO (86) 1.1HC44 (60)10931975.03 - 1981.09
VWPOLO (86) 1.3HH44 (60)12721976.12 - 1981.09
VWPOLO (86C, 80) 0.9HA29 (39)8951981.10 - 1981.12
VWPOLO (86C, 80) 1.0GL29 (40)10431981.10 - 1986.10
VWPOLO (86C, 80) 1.0HZ33 (45)10431985.08 - 1992.01
VWPOLO (86C, 80) 1.0 CATAAK, ACM, AAU33 (45)10431989.08 - 1994.09
VWPOLO (86C, 80) 1.1HB37 (50)10931981.10 - 1989.09
VWPOLO (86C, 80) 1.3HH44 (60)12721981.10 - 1983.07
VWPOLO (86C, 80) 1.3MH, HK40 (55)12721983.08 - 1988.07
VWPOLO (86C, 80) 1.3GK55 (75)12721982.09 - 1989.09
VWPOLO (86C, 80) 1.3GT, HJ43 (58)12721982.08 - 1988.07
VWPOLO (86C, 80) 1.3HW37 (50)12721983.08 - 1985.07
VWPOLO (86C, 80) 1.3 CATMH, NZ, 2G, AAV40 (55)12721987.07 - 1994.09
VWPOLO (86C, 80) 1.3 CAT3F55 (75)12721989.10 - 1991.03
VWPOLO CLASSIC (86C, 80) 1.0GL29 (40)10431985.01 - 1986.10
VWPOLO CLASSIC (86C, 80) 1.0AAK, AAU, HZ33 (45)10431985.01 - 1994.09
VWPOLO CLASSIC (86C, 80) 1.3MH, HK40 (55)12721985.01 - 1987.07
VWPOLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 CATMH, NZ40 (55)12721987.07 - 1994.09
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.0GL29 (40)10431982.05 - 1986.10
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.0HZ33 (45)10431985.08 - 1992.01
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.0 CATAAK, ACM, AAU33 (45)10431989.08 - 1994.09
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.1HB37 (50)10931981.10 - 1983.07
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.3HH44 (60)12721981.10 - 1983.07
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.3MH, HK40 (55)12721983.08 - 1987.06
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.3GK55 (75)12721982.09 - 1989.09
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.33F57 (78)12721991.03 - 1994.09
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.3GT43 (58)12721982.08 - 1988.07
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.3 CATMH, NZ, 2G, AAV40 (55)12721987.07 - 1994.08
VWPOLO coupe (86C, 80) 1.3 CAT3F55 (75)12721989.10 - 1994.09
VWPOLO nadwozie pełne (86CF) 1.0AAU33 (45)10431992.08 - 1994.07
VWPOLO nadwozie pełne (86CF) 1.3AAV40 (54)12721992.08 - 1994.07
VWSANTANA (32B) 1.3FZ44 (60)12721981.08 - 1983.07
VWSCIROCCO (53) 1.1FA37 (50)10931974.04 - 1979.07
VWSCIROCCO (53) 1.3GF44 (60)12721979.08 - 1980.07
VWSCIROCCO (53B) 1.3GF44 (60)12721980.08 - 1983.12
VWSCIROCCO (53B) 1.3HK40 (55)12721983.08 - 1984.07
VWTRANSPORTER II Autobus 1.6AF34 (47)15841967.08 - 1970.07
VWTRANSPORTER II nadwozie pełne 1.6AD, AS, AE37 (50)15841970.08 - 1979.04
VWTRANSPORTER II platforma / podwozie 1.6AD, AS37 (50)15841968.08 - 1979.07
VWTRANSPORTER III Autobus 1.6CT37 (50)15841979.05 - 1982.12
VWTRANSPORTER III nadwozie pełne 1.6CT37 (50)15841979.05 - 1982.12

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Realizuj zamówienie